Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 18:00
 Laptop Batarya – Pil Değişimi

Laptop Batarya – Pil Değişimi

Aradığınız bataryaları servisimize sorunuz birçok modelin bataryaları stoklarımızda mevcuttur. Antalya Döşemealtın da bulunan Antalya Bilgisayar Servisi firmamızda Orjinal Bataryalar bulunmaktadır.

Acer, Asus, Hp, Lenovo, Dell, Toshiba, Msi, Sony vaio, Packard Bell, Samsung, Datron, Fujitsu markalarının batarya ve pilleri

Laptop batarya alırken dikkat !!!, Bataryalar Notebook ve Laptop’ların vazgeçilmez parçalarından biridir. Seyahatte veya yanımızda taşıdığımızda hiç bir yere bağlı olmadan kullanmamızı sağlayan oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir malzemedir.

Kaliteli olmayan bataryaları kullanmamaya özen gösteriniz çünkü Kaliteli almayan bataryalar çok çabuk bitmekte hatta kullanmadan arızalanmaktadır. Antalya’da bulunan servisimize bu tür sorunlarla gelen kullanıcılar azımsanmayacak kadar çoktur. Gelen müşterilerimiz Bilgisayarım bataryayı görmüyorBatarya Şarj olmuyor, Bataryayı taktım ve bilgisayarımdan kokular geldi, Bataryayı taktıktan sonra Laptopum bir daha açılmadı vs… gibi sorunlarının bizimle paylaştıklarında bataryadan kaynaklandığını söylediğimizde ben bu bataryayı bir kaç hafta önce aldım daha yeni demeleri bizi hiçte şaşırtmamaktadır. bu sorunların veya arızaların bataryadan olduğunu anlattığımızda hak veriyorlar ama olan olmuştur kullanıcı hem bu arızaların giderilmesi için hemde yeni bir bataryanın bedeline maal olmaktadır.

Sizinde zamanınız ve Bilgisayarınız önemli ise Kaliteli batarya alınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.