Çalışma Saatlerimiz: 08:00 - 18:00
 Soğutucu Fan değişimi

Soğutucu Fan değişimi

Notebook ve Bilgisayar Soğutucu Fan değişimleri servisimizde yapılmaktadır: Zamanınızın ve bilgisayarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz… Bu yüzden teknik servisimizde Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarda arızalanan veya belli periyotlarda değişen parçaları sürekli stoklarımızda tutarak haftalarca bekleme sürecini ortadan kaldırıyoruz.

Aradığınız tüm marka ve modellerin Fan grupları sürekli stoklarımda bulunmaktadır.

Soğutucu fan bozulursa ne olur ?

1 – Aşırı ısınma
2 – Aşırı fan sesi veya gürültü
3 – Açıldıktan sonra birden kapanması
4 – Kilitlenmesi ve kapanmaması
5 – Ekranda görüntünün olmaması

Ve daha da sayabiliriz bundan dolayı bu sorunları yaşamamak için bilgisayarınız bakımlarını düzenli olarak yaptırınız aksi durumda Faturası çok daha yüksek olacaktır.

Antalya Notebook Teknik servisimizde Asus Acer Datron Dell Fujitsu Hp Packard Bell Samsung Sony vaio Toshiba Lenovo Msi Casper Exper markalarının Orjinal Fan, Soğutucu fan grupları bulunmaktadır ve hemen takılmaktadır.

Servisimizde Notebook ve Laptop arın Orjinal Fanları sürekli stoklarımızda bulunur: Notebook & Laptop ve Bilgisayar’ların fan temizliği ve bakımı çok önemlidir: Bilgisayarınızdaki fanı elektrik süpürgesine benzetebiliriz sürekli dışarıdan soğuk hava çekiyor ve içerisindeki sıcak havayı dışarı atıyor. Bu döngü bilgisayarın sürekli soğuk kalmasını sağladığı gibi bilgisayarın daha performanslı çalışması anlamına gelmektedir. Zaman içerisinde dışarıdan sürekli olarak toslu havayı çekerek cihaz içindeki ızgaralın önleri kapanmaktadır bu duruma gelmiş olan fan grubu Laptop içindeki ısınmış olan havayı dışarı atamaz kendini soğutamadığı gibi iyice ısınmasına neden olur, bu durumda Laptop, Notebook ve Bilgisayarlarımızda birçok sorunlar oluşmaktadır.

Belirtileri; Bir kaçını sıralayacak olursak kendi kendine kapanması, açılırken kapanması, sürekli reset atması, Ekranda görüntünün olmaması, bilgisayarın içinden bu zamana kadar olmayan seslerin gelmesi gibi sorunlar oluşmaktadır, Bu duruma gelmiş olan bil bilgisayar ana kartı, Ekran kartı ve fan grubu arızaya geçirebilir hatta yakabilir. Bu tur sorunlar Bilgisayar servisimizde kısa sürelerde halledilmektedir.

Tüm markalarının Orjinal Fan grupları   Bu durumda yapılması gereken kullanma şartlarına göre bilgisayarımızın bakımlarını belli periyotlarda yaptırmamız gereklidir bu bakımlar Notebook ve laptoplarımızı yıllarca kullanmamız anlamına gelmektedir. Kullanmakta olduğunuz Notebook, Laptop veya PC bilgisayarlarınızın fan grubu mukayese edecek olursak insanın kalbiyle eş değerdedir. Fan grubundaki bir arıza tahmin edeceğinizden çok daha fazla sorunlara sebep olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.